Safe Deposit Box

Safe Deposit Box dla Symbian

Zabezpiecz swoje dane

Safe Deposit Box to program pozwalający zabezpieczyć poufne dane przechowywane w telefonie. Dzięki tej aplikacji nikt niepowołany nie uzyska dostępu to Twoich sekretów.Safe Deposit Box chroni pliki na dwa sposoby. Pierwszym i podstawowym... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwy w obsłudze
  • Dodatkowe zabezpieczenie szyfrowaniem

Wady

  • Wymaga każdorazowego
  • Niejawny algorytm szyfrowania może być nieskuteczny

Dobry
7

Safe Deposit Box to program pozwalający zabezpieczyć poufne dane przechowywane w telefonie. Dzięki tej aplikacji nikt niepowołany nie uzyska dostępu to Twoich sekretów.

Safe Deposit Box chroni pliki na dwa sposoby. Pierwszym i podstawowym zabezpieczeniem jest ukrycie plików w interfejsie telefonu. Bez wprowadzenia hasła użytkownik korzystający z telefonu, nie będzie w stanie zobaczyć ukrytych danych. Safe Deposi Box pozwala stworzyć własną strukturę folderów, widoczną jedynie za pośrednictwem programu. To zabezpieczenie wystarczające w większości przypadków, kiedy chcemy ukryć na przykład prywatne zdjęcia.

Żeby zabezpieczyć naprawdę ważne pliki przed osobami, które wiedzą gdzie ich szukać, program oferuje także szyfrowanie danych. Producent Safe Deposit Box twierdzi, że algorytmy zastosowane w programie są skuteczne, jednak nie podaje bliższych informacji na temat metody szyfrowania. Choć budzi to obawy co do realnej skuteczności tego szyfrowania, na pewno warto skorzystać z tej opcji. Zwłaszcza w wypadku plików przechowywanych na karcie pamięci.

Safe Deposit Box domyślnie pozwala chronić pliki wideo, obrazy, dźwięki, dokumenty i aplikacje. Możemy go użyć także do ukrywania innych rodzajów danych. Plików chronionych przez Safe Deposit Box nie można otworzyć bez wcześniejszego "przywrócenia" ich z sejfu. Sprawia to, że korzystanie z programu jest nieco utrudnione i nieco spowalnia pracę telefonu.

Safe Deposit Box to prosta aplikacja oferująca zabezpieczenie danych w telefonie. Poziom bezpieczeństwa nie jest zbyt wysoki, jednak z pewnością wystarczy do zapewnienia minimum prywatności.

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na symbian

Safe Deposit Box

Download

Safe Deposit Box (S60 3rd & 5th) 1.05

Opinie użytkowników o Safe Deposit Box

Sponsorowany×